aboutus

Şirket profili

Guangzhou Shuncheng İnşaat Makineleri 2000 yılında kurulmuş olup, şirket mühendislik mekanik yedek parçalarının ithalat ve ihracatının yanı sıra iç pazarın toptan satışında uzmanlaşmıştır.Özellikle ekskavatör motor yedek parçaları ve araba parçaları için.Ana iş motor montajı, silindir bloğu, silindir kapağı, krank mili, eksantrik mili, biyel, yakıt pompası, enjektör, yatak burcu, baskı plakası, valf, valf yuvası, valf kılavuzu, conta takımı, gömlek takımı gibi motor parçaları ve onarımıdır. parçalar, aşınan parçalar, elektrikli parçalar vb. Her müşteriye hizmet etmek için profesyonel bir tavırla, önce kaliteye, önce hizmete, insan odaklı, ucuza bağlı kalıyoruz.

Geçmiş

ShunCheng Makine şirketi 2000 yılında kuruldu
Guangzhou ShunCheng Machinery'nin son yirmi yılda gelişimi, meslektaşların yardımından ve yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların güçlü desteğinden ayrılamaz.Müşterilere daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için tüm meslektaşlarımızla birlikte çalışacağız.
Guangzhou Shuncheng Construction Machinery

Hizmet

Hizmet

Ana işimiz Motor montajı, gömlek takımı, motor yatağı, silindir bloğu, silindir kafası, krank mili, eksantrik mili, biyel, yakıt pompası, enjektör montajı, tam conta takımı, turboşarj, alternatör, marş motoru, motor supabı vb. Komatsu, Yanmar, Mitsubishi, Isuzu, Daewoo, Caterpillar, Cummins, Hino, Nissan, Volvo, Deutz, Kubota vb. gibi birçok marka ekskavatör için uygundur.

 

Guangzhou Shuncheng Construction Machinery

Ekibimiz

BİZİM TAKIM
Sizinle işbirliği yapacak profesyonel bir ekibimiz var.Şirketimiz, motor parçalarında yılların deneyimine, yeterli envantere, profesyonel bilgiye ve rekabetçi fiyatlara ve en iyi hizmete dayalı olarak tüm müşterilerin övgülerini kazanır.
 
Guangzhou Shuncheng Construction Machinery
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. He
Tel : +86 13316192239
Faks : 86-20-32017669
Kalan karakter(20/3000)