Ekskavatör 6BG1 Ekskavatör ZX200-3g Zx200-6 için Motor Silindir Bloğu Çelik Malzemesi

Negotiable
fiyat
Ekskavatör 6BG1 Ekskavatör ZX200-3g Zx200-6 için Motor Silindir Bloğu Çelik Malzemesi
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Kategori: Silindir bloğu
modeli: 6BG1
Boyut: Standart
Ekskavatör Modeli: Zx200 - 6 / Sh200a3
Şart: Kullanılmış
Malzeme: Çelik
Motor tipi: Dizel
Kalite: yüksek performans
Vurgulamak:

6BG1 Kullanılmış Motor Silindir Bloğu

,

ZX200-3g Kullanılmış Motor Silindir Bloğu

,

Zx200-6 Kullanılmış Motor Silindir Bloğu

Temel bilgiler
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: HITACHI
Model numarası: 6BG1
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr Paket veya Fümigasyon Ücretsiz
Teslim süresi: 5 - 8 iş günü
Ödeme koşulları: G/P, T/T
Yetenek temini: 10 adet
Ürün Açıklaması

 

 

Ekskavatör Parçaları Motor 6BG1 Silindir Bloğu Ekskavatör ZX200 - 3g için geçerlidir

 

 

Şartname

 

Tip: Motor Silindir Bloğu Silindir Bloğu Hareketi: 125
Uygulama: Ekskavatör Silindir sayısı: 6
Durum: Orijinal Kullanılmış Silindir çapı: 105
Tür: Doğrudan enjeksiyon Model No: 6bg1

 

 

Tanım

 

Silindir blokları için kullanılan malzemeler nelerdir?

 

Silindir Bloğu: Yapısı, Tipi ve Bileşimi Silindir bloğu temel olarak üç bölümden oluşur: Pistonların yukarı ve aşağı hareket ettiği silindirler.Valfler için portlar veya açıklıklar.Malzemeler: Genellikle üreticiler silindir blokları için gri dökme demir kullanırken bazen nikel ve krom ekler.

 

silindir bloğu çeşitleri nelerdir?

 

Silindir Blok Çeşitleri: Silindir bloğu, ekskavatör motorunun ana sabit gövdesidir ve temel görevi görür.Hareketli parçalar için destek ve muhafaza görevi görürler. Silindir bloğu ayrıca krank mili için ayrı bir kartere sahip olabilir, bu esas olarak büyük motorlar ve deniz ve sabit motorlarla sınırlıdır.

 

Silindir bloğunun tasarımı

 

Silindir bloğu, motordaki en önemli tasarımlardan biridir.Silindir kapağında olduğu gibi, silindir bloğu da belirli performans parametrelerine ulaşmak için tasarlanmıştır.600 santigrat derecenin üzerinde çalışan çok yüksek basınçlara ve sıcaklıklara dayanmalıdır.Bu nedenle üreticiler silindir blokları tasarlamak ve üretmek için hassas yöntemler kullanırlar.Silindir yüzeylerine ayna cilası vermek için hassas işleme kullanırlar.Bu, hassas taşlama ve honlama işlemlerini içerir.

 

Bir motorun işlevi:

 

Silindir bloğu, bir motorun ana bileşenlerinden biridir.Her şeyden önce, bir silindir bloğunun en büyük işlevlerinden biri, pistonu, biyel kolunu ve krank milini çevrelemesidir.Çalışmaları bloğun içinde gerçekleşir. Blok, yardımcı cihazlar dahil olmak üzere motorun bileşenlerini destekler.Klima kompresörü, alternatör, emme ve egzoz manifoldu vb. cihazlar. Yağ karteri, yağ pompası, yağ filtresi vb. yağlama çemberi için parçalar içerir. Ayrıca soğutma devresinde hayati bir rol oynar.

Silindir bloğunun ana işlevleri şunlardır: Çeşitli sıcaklıklara ve yüklere dayanırken motorun dengesini ve yağlamasını sağlamak.Yağın motorun tüm parçalarına aktarılması, bir dizi yağ galerisi aracılığıyla tüm kritik bileşenlerin yağlanması.

 

Motorda silindir bloğu ne işe yarar?

 

Silindir bloğu, motorunuzun merkezi bileşenlerinden biridir.Motorun yağlanmasında, sıcaklık kontrolünde ve stabilitesinde kilit bir rol oynar ve kısa yollara yer olmaması için en yüksek kalitede olması gerekir.

 

 

 

 

Ekskavatör 6BG1 Ekskavatör ZX200-3g Zx200-6 için Motor Silindir Bloğu Çelik Malzemesi 0Ekskavatör 6BG1 Ekskavatör ZX200-3g Zx200-6 için Motor Silindir Bloğu Çelik Malzemesi 1Ekskavatör 6BG1 Ekskavatör ZX200-3g Zx200-6 için Motor Silindir Bloğu Çelik Malzemesi 2

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 15112670997
Faks : 86--15112670997
Kalan karakter(20/3000)