137-6716 Ekskavatör E325D E329D Orijinal İçin Kullanılmış Dizel Motor Eksantrik Mili C7

Negotiable
fiyat
137-6716 Ekskavatör E325D E329D Orijinal İçin Kullanılmış Dizel Motor Eksantrik Mili C7
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Motor Modeli: C7
Tip: Motor parçaları
Uygulama: ekskavatör
Şart: Kullanılmış
Malzeme: Çelik
Geer kodu: 224 - 3247
miktar: 100
Renk: Gümüş rengi
Vurgulamak:

C7 Kullanılmış Dizel Motor Eksantrik Mili

,

E325D Kullanılmış Dizel Motor Eksantrik Mili

,

E329D Kullanılmış Dizel Motor Eksantrik Mili

Temel bilgiler
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Caterpillar
Model numarası: C7
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr Paket veya Fümigasyon Ücretsiz
Teslim süresi: 5 - 8 iş günü
Ödeme koşulları: G/P, T/T
Yetenek temini: 50 parça
Ürün Açıklaması

 

 

C7 Ekskavatör 137 - 6716 Dizel Motor Eksantrik Mili E325D E329D Orijinal

 

 

Şartname

 

Motor Tipi: Dizel Eksantrik mili kodu: 137 - 6716
Uygulama: Ekskavatör Silindir sayısı: 6
Durum: Orijinal Kullanılmış Boyut: Standart
Tür: Elektrikli enjeksiyon Kategori: Yedek parçalar

 

 

Açıklama

 

Eksantrik mili nedir?

 

Eksantrik mili, içten yanmalı bir motorda buharlaştırılmış yakıtın enjeksiyonunu düzenlemek için kullanılan dönen silindirik bir şafttır.Bunlar bazen pistonların ileri geri hareketinin dönme enerjisine dönüştürüldüğü motorun krank mili ile karıştırılır.Bunun yerine, içten yanmalı motorların gerektirdiği doğru zamanlanmış yakıt enjeksiyonlarından eksantrik milleri sorumludur.Eksantrik millerinin üzerinde, valfleri doğrudan temas veya itme çubukları yoluyla açmak için kullanılan birden fazla kam bulunur.Bir eksantrik mili doğrudan krank miline bağlıdır, böylece valf açıklıkları buna göre zamanlanır.

 

Eksantrik mili hangi malzemeden yapılmıştır?

 

Tipik eksantrik mili, kaba şekillendirilmiş bir dökme çelik boşluktan frezelenir.Eksantrik milleri, bir yanmalı motorun çalışmasını sağlamak için gereken birçok kritik bileşenden bir diğeridir, ancak eksantrik mili tam olarak nedir ve rolü neden bu kadar önemlidir?Çünkü eksantrik mili, bir motorun temel işlevi için kritik öneme sahiptir.İlk olarak, kamlar ve mil olmak üzere iki ayrı parçadan oluşan kam mili, valflerin açılmasını sağlayan elemandır.Mil döndükçe, yumurta şeklindeki kamlar, krank mili dişlisi ile senkronize olarak valfleri iterek açar.

 

Eksantrik milinin motordaki işlevi nedir?

 

Mil döndürüldüğünde, kamın şekli, bir valf üzerinde hareket etmesine veya şeklinin ciddiyetine uygun bir dereceye kadar anahtara etki etmesine izin verir - dönüş hızı, hareket hızını kontrol eder.

 

Modern bir içten yanmalı motorda bunlar, tipik olarak, ancak zorunlu olmamakla birlikte, valfleri kontrol etmek için hareket ettikleri silindir sıralarının hemen üzerinde konumlandırılır.Kalibrasyonları, hazneye giren hava-yakıt karışımının miktarını ve önceki ateşlemede harcanan egzoz gazlarının hazneden ne kadar verimli bir şekilde çıkabileceğini ve bir sonraki şarjın yolunu tam olarak kontrol eder.

 

Bu da onları sadece motorun çalışması için kritik hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda valflerin açılıp kapanmasının dikkatli ve dikkatli bir şekilde yapılması gerektiği için de önemlidir.

Pistonların hareketleriyle mükemmel bir şekilde senkronize olduklarından, performans üzerinde de ciddi bir etkiye sahiptirler.

 

Bu zamanlamayı sağlamak için, eksantrik milleri, bir triger kayışı veya zincir aracılığıyla, pistonları doğrudan silindirin içinde hareket ettiren krank milinin dönüşüne bağlanır.Ayrıca, kamların şekli de valflerin açılıp kapanma hızını kontrol etmek için özenle hazırlanmıştır.Bu daha çok değişken valf zamanlaması olarak bilinir.

 

 

137-6716 Ekskavatör E325D E329D Orijinal İçin Kullanılmış Dizel Motor Eksantrik Mili C7 0137-6716 Ekskavatör E325D E329D Orijinal İçin Kullanılmış Dizel Motor Eksantrik Mili C7 1

 

 

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 15112670997
Faks : 86--15112670997
Kalan karakter(20/3000)