6WG1 Ekskavatör ZX470 için Kullanılmış Motor Tertibatı - 3 ZX650 ZX800 Dizel Motor

Negotiated
fiyat
6WG1 Ekskavatör ZX470 için Kullanılmış Motor Tertibatı - 3 ZX650 ZX800 Dizel Motor
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ekskavatör Modeli: ZX470 - 3
motor modeli: 6ÇG1
Kalite: Yüksek kalite
Verim: Harika
Şart: Kullanılmış
Malzeme: Ütü
Renk: resimlerle aynı
Tip: dizel motor
Vurgulamak:

6WG1 Kullanılmış Motor Tertibatı

,

ZX650 Kullanılmış Motor Tertibatı

,

ZX800 Kullanılmış Motor Tertibatı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: ISUZU
Model numarası: 6ÇG1
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr Paket veya Fümigasyon İçermez
Teslim süresi: 5 - 8 iş günü
Ödeme koşulları: D/P, T/T
Yetenek temini: 10 adet
Ürün Açıklaması

 

 

6WG1 Ekskavatör ZX470 için Kullanılmış Motor Tertibatı - 3 ZX650 ZX800 Dizel Motor

 

 

Şartname

 

 

Araba adı: Komple Motor Model Numarası: 6WG1
Silindir vuruşu: 154 Silindir çapı: 147
Uygulama: Ekskavatör valf: 24 valf
Soğutma: Su soğutma Enjeksiyon: Doğrudan

 

 

Açıklama

 

Dizel Motorlarda Verimlilik Nedir?


Verimlilik, tekne motorunuzun filtreleme sisteminin etkinlik seviyesini ifade eder.Filtrelemeniz oldukça verimliyse, filtre inanılmaz derecede küçük parçacıkları yakıttan çıkarabilir.Daha az verimli bir sistem, motorun kullanım ömrüne zarar verebilecek daha fazla parçacığın ve kirletici maddenin kaçmasına izin verebilir.

 

Deniz dizel motorlarının çoğu, birincil filtrenin daha büyük kirleticileri ve ikincil filtrenin ince parçacıkları çıkardığı iki filtreli bir sisteme sahiptir.Bu sistem motorun temiz yakıt almasını sağlar.

 

Dizel Motorumun Verimliliğini Nasıl Ölçebilirim?


Bir dizel motorun filtreleme sisteminin verimliliği mikron cinsinden ölçülür.Mikron için başka bir terim, bir filtrenin yakalayabileceği en küçük parçacığı gösteren mikrometredir.Örneğin, 10 mikronluk bir filtre satın alırsanız, 10 mikrometre ve daha büyük parçacıkların çoğunu yakalayacaktır.

 

Verimlilik için üç ana ölçüm vardır:

 

Mutlak Değerlendirme: Mutlak derecelendirme, belirli bir filtreden geçebilecek en büyük kirleticiyi işaretlemek için tasarlanmıştır.Filtrenizin mutlak derecesi 15 mikronsa, genellikle çapı 15 mikrometrenin üzerinde olan parçacıkları dışarıda tutar.Mutlakların belirsiz doğası nedeniyle bu, diğer derecelendirmelere göre daha az doğru bir verimlilik ölçümüdür.

 

Nominal Değerlendirme: Nominal derecelendirme, bir filtre tarafından bloke edilen kirleticilerin yüzdesini gösterir.Örneğin, 10 mikronun %98'i nominal derecesi, filtrenizin 10 mikronun üzerindeki her parçacığın yaklaşık %98'ini yakalayacağı anlamına gelir.

 

Beta Derecesi: Deniz dizel motorunuzun verimliliğini hesaplamak için beta derecesini kullanabilirsiniz.50'lik bir beta derecesi, 100:2'lik bir orana eşittir.100 parçacığı bir filtreden geçirin ve bunlardan ikisi diğer tarafa geçsin.Filtrenizin verimliliği %98'dir.

 

En iyi doğruluk için, motorunuzun verimliliğini ölçerken birden fazla derecelendirmeyi dikkate almak önemlidir.

 

Teknemin Performansı için Verimlilik Ne Anlama Geliyor?


Filtreleme sisteminizin verimliliği, motorunuzun performansı ve kullanım ömrü üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.Mümkün olduğu kadar çok kirletici madde ve ince partikülün çıkarılması tıkanmış filtreleri, yakıt pompası hasarını ve motor hasarını önler.Bu sorunlar pahalı değiştirme ve onarımlara yol açabilir, bu nedenle motorunuzda yakıt verimliliğinin nasıl çalıştığını anlamak önemlidir.

Çoğu ortalama dizel motor filtresi, %95 ila %98 verimlilik aralığındadır.Filtreleme sisteminiz bu sayıların altına düşerse, değiştirmeyi düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

 

6WG1 Ekskavatör ZX470 için Kullanılmış Motor Tertibatı - 3 ZX650 ZX800 Dizel Motor 06WG1 Ekskavatör ZX470 için Kullanılmış Motor Tertibatı - 3 ZX650 ZX800 Dizel Motor 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 15112670997
Faks : 86--15112670997
Kalan karakter(20/3000)