6D24 Ekskavatör HD1430 - 3 SK480 HD2045 Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı

Negotiated
fiyat
6D24 Ekskavatör HD1430 - 3 SK480 HD2045 Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ekskavatör Modeli: HD2045
motor modeli: 6D24
Şart: Kullanılmış
Malzeme: Ütü
Kalite: Yüksek kalite
Verim: Harika
Tip: dizel motor
Renk: resimlerle aynı
Vurgulamak:

6D24 Kullanılmış Motor Tertibatı

,

SK480 Kullanılmış Motor Tertibatı

,

HD2045 Kullanılmış Motor Tertibatı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: Mitsubishi
Model numarası: 6D24
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr Paket veya Fümigasyon
Teslim süresi: 5 - 8 iş günü
Ödeme koşulları: D/P, T/T
Yetenek temini: 10 adet
Ürün Açıklaması

 

 

Ekskavatör HD1430 - 3 SK480 HD2045 Dizel Motor için 6D24 Kullanılmış Motor Tertibatı

 

 

Şartname

 

 

Araba adı: Komple Motor Model Numarası: 6D24
Silindir vuruşu: 150 Silindir çapı: 130
Uygulama: Ekskavatör valf: 12 valf
Soğutma: Su soğutma Enjeksiyon: Yön

 

 

Açıklama

 

Dizel Motor Nedir?


Dizel motorlar sıkıştırma ateşlemeli motorlardır ya da bu motorun içten yanmalı bir motor türü olduğunu söyleyebiliriz.Dizel motorun yakıtı aniden tutuştu ve açığa çıktı.Bu işlem, dizel motorların verimliliğini koruyan yüksek sıcaklık ve sıkıştırılmış gaz basıncı üretecektir.

 

Alternatif enerji kaynağımızda, belki geleneksel dizel jeneratörler tanımımıza uymuyor.Ancak bu yedek güç jeneratörü, uzaktan güç veya şebeke yedekleme sistemine harika bir ektir.

 

Yüzyılı aşkın bir süredir petrol ve gaz endüstrisinde enerji üretim ekipmanı olarak endüstriyel dizel motorlu jeneratörler kullanıyoruz.Başarısının nedeni içten yanmalı çözümüdür.Bu, dizel motor verimliliğini artırmaya ve yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olacaktır.

 

Bu değerli özelliğinden dolayı, dizel jeneratörler, gürültü kirliliğinden sonra hala müşterilerin birincil tercihi olmaya devam etmektedir.Emisyon kontrol sistemini kullanarak gürültü ve hava kirliliğini kontrol etmek daha iyi seçeneklerden biridir.

 

Dizel Motor Çeşitleri


Dizel motor tipleri başlıca iki sınıfa ayrılır, iki zamanlı dizel motor ve dört zamanlı dizel motor.

 

Büyük veya ağır dizel motorlarda iki zamanlı motorlar kullanılır.Bunun dışında dört zamanlı çevrim maksimum dizel motorlar tarafından kullanılır.

 

Jeneratörler ya tek fazlı güç ya da üç fazlı güç üretir.Ev jeneratörlerinin çoğu tek fazlı bağlantı gerektirir.Ancak endüstriyel jeneratör veya ticari amaçlı kullanılan jeneratör, üç fazlı bir bağlantı kullanır.

 

Düşük bakım maliyetleri ve uzun ömürleri nedeniyle dizel jeneratörlerin tavsiyesi.1950'den sonra, Çevre Koruma Ajansı veya EPA, zararlı ve zararlı emisyonları azaltarak hava kalitesini iyileştirmek ve uygulamak için planlar hazırlayan kirleticileri kontrol etmek için dizel jeneratörler için doğaçlama emisyon standartları geliştirdi.Modern dizel motorlu jeneratörler, düşük gürültü kirliliği ve daha düşük işletme maliyeti nedeniyle önceki versiyona göre farklıdır.

 

Endüstriyel dizel motor neden daha verimlidir?


İçten yanmalı dizel motor, bir yanma odasına enjeksiyon yoluyla nükleer yakıtı ateşler.Silindirdeki sıkıştırılmış hava, bir kıvılcım ateşleme kaynağına ihtiyaç duymadan ani yanmanın gerçekleşmesi için yükseltilmiş bir sıcaklıktadır.

Dizel motorların içten yanmalısı en yüksek ısıl verime sahiptir.Dizel, yüksek enerji içeriği (yoğunluğu) ile aynı seviyedeki benzini yakmaya göre daha fazla savaş tasarrufu sağlar.Dizel yakıt alevleri benzinden daha temizdir.

 

Dizel motorlarda üretilen kW başına yakıt fiyatları, diğer motor yakıt türlerine göre çok daha düşüktür.Yüksek enerji yoğunluğu ile yakıt tüketimi düşüktür.Sonuç olarak dizel motorlar, gazlı motorlardan normalde %30 ila %50 daha düşük yakıt verimliliğine sahiptir.

 

 

6D24 Ekskavatör HD1430 - 3 SK480 HD2045 Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı 06D24 Ekskavatör HD1430 - 3 SK480 HD2045 Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 15112670997
Faks : 86--15112670997
Kalan karakter(20/3000)