D722 Ekskavatör E17 E20 E27Z Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı

Negotiated
fiyat
D722 Ekskavatör E17 E20 E27Z Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ekskavatör Modeli: E27Z
motor modeli: D722
Şart: Kullanılmış
Kalite: Yüksek kalite
Verim: Harika
Tip: dizel motor
Malzeme: Ütü
Renk: resimlerle aynı
Vurgulamak:

D722 Kullanılmış Motor Tertibatı

,

E20 Kullanılmış Motor Tertibatı

,

E17 Kullanılmış Motor Tertibatı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: Kubota
Model numarası: D722
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Nötr Paket veya Fümigasyon İçermez
Teslim süresi: 5 - 8 iş günü
Ödeme koşulları: D/P, T/T
Yetenek temini: 10 adet
Ürün Açıklaması

 

 

D722 Ekskavatör E17 E20 E27Z Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı

 

 

Şartname

 

 

Araba adı: Komple Motor Model Numarası: D722
Silindir vuruşu: 68 Silindir çapı: 67
Uygulama: Ekskavatör valf: 6 valf
Soğutma: Su soğutma Enjeksiyon: Girdap

 

 

Açıklama

 

Endüstriyel Dizel Motor Verimliliği Özellikler ve avantajlar


Dizel motorlar, endüstriyel kullanımlarının başlangıcından bu yana, özelliklerinde sürekli olarak büyük bir gelişme kaydetmiştir.Ayrıca gürültü kirliliği ve işletme maliyeti gibi daha önceki dezavantajlarının da üstesinden gelirler.

 

Benzine kıyasla dizel motorların sıkıştırma oranı her zaman daha yüksektir.Bu, yanma odasının içinde ve dolayısıyla krank milinde yüksek tepe basıncının gelişimini birleştirir.


Kıvılcım, yakıt-hava karışımının sıkışması nedeniyle gaz motorunda tutuşacaktır.Bir dizel motor, havayı o kadar yüksek bir basınç ve sıcaklığa sıkıştırır ki, kıvılcım gerektirmeyen yakıtla tutuşma gerçekleşir.


Piston vuruşu, havayı daha fazla sıkıştırmak için bir dizel motorda meydana gelir.Dizel, benzine kıyasla tutarlı ve hızlı bir şekilde yanar.Yani, bir litre yakıt için, dizelde daha fazla enerjiniz var.


Dizel motorlar, düşük bakım maliyeti nedeniyle elektrikli Jeneratör için kullanılmaktadır.Düşük çalışma sıcaklığı ve kıvılcım ateşleme sisteminin olmaması, motorun kullanımı kolay ve basittir.


Elektrikli ateşleme sisteminin ortadan kaldırılması, herhangi bir parazit yükünü azaltır, çünkü bu özellik dizel motorların güvenilirliğini artırır.
Dizel motor uzun süre çalışabilir.Uzun ömürlü dayanıklılık özelliğinden dolayı dizel motorlu güç yedeği müşterilerin öncelikli tercihlerinden biridir.


Örneğin, 20.000 rpm'lik su soğutmalı bir dizel ünite, herhangi bir büyük bakım gerektirmeden 13.000 ila 32.000 saat arasında çalışabilir.Aynı rpm su soğutmalı gaz ünitesi, servise ihtiyaç duymadan önce tipik olarak yalnızca 8000-12.000 saat çalışır.

 

Dizel motor bu kadar verimliyse neden herkesin ilk tercihi olmuyor?


Dizel motorların gelişimi her geçen gün yeni bir örnek teşkil etmektedir.Ancak doğal gaz veya propan yakıtlı motorlar, zorlu ve uzaktan hizmetlerde kullanım için dizel ile rekabet etmelerine olanak tanır.

 

Dizel yakıtın maliyeti ve mevcudiyeti de önemli bir faktördür.Çünkü dizel yakıta göre doğalgaz daha ucuz.

 

Depolama, nakliye, yakıt dökülme olasılığı ve bulunmama riski de dizele güvenmeyi etkileyen birkaç önemli faktördür.Dizel motor ömrü ve gürültü faktörü, onları bazı ortamlarda kullanışsız hale getirir.Örneğin hastaneler, kütüphaneler ve diğer yerleşim yerleri.

 

Bunun dışında birçok avantajı nedeniyle dizel motorların kullanımı geniş çaptadır.Dizel motorlarda yeni teknolojinin kullanılmaya başlanmasıyla birlikte doğalgazlı motor ile dizel motor arasındaki fark artık çok net olarak tanımlanamayacak.

 

 

D722 Ekskavatör E17 E20 E27Z Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı 0D722 Ekskavatör E17 E20 E27Z Dizel Motor İçin Kullanılan Motor Tertibatı 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 15112670997
Faks : 86--15112670997
Kalan karakter(20/3000)